Стійкий діалог та взаємодія між США та РФ може допомогти мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі

08.12.2021 18:50 1320 0
Стійкий діалог та взаємодія між США та РФ може допомогти мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає переговори між президентами Російської Федерації та Сполучених Штатів Америки. 

Вважаємо, що цей онлайн-саміт – важливий крок до зняття напруженості та нормалізації міжнародної ситуації на всьому Європейському континенті та навколо України зокрема.

Вкрай важливо, що під час переговорів було підтверджено відданість міжнародної спільноти меті врегулювання конфлікту на Донбасі на основі Мінських угод.

Висловлюємо свою принципову незгоду з позицією української влади, яка не впоралася із завданням дипломатичного вирішення конфлікту та обрала роль пасивного спостерігача. Більше того, ми з тривогою наголошуємо, що чимало законодавчих ініціатив влади лише посилюють напруженість і відштовхують населення тимчасово непідконтрольних територій. Це дискримінаційні мовні закони, закони про корінні народи, перехідні періоди та нещодавні ініціативи щодо українського громадянства.

Ми вимагаємо від української влади зайняти конструктивну позицію. Час припинити розмови про «варіанти Б», «перегляди» Мінських домовленостей та «перехідні періоди».

Нарешті потрібно розпочати роботу над імплементацією в українське законодавство «формули Штайнмайєра», а також іншими законами, передбаченими політичною частиною Мінських угод.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...