Степанов прокоментував можливу відставку та згадав про підкилимні ігри

18.05.2021 05:30 126 0
Степанов прокоментував можливу відставку та згадав про підкилимні ігри
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, якого прем’єр-міністр Денис Шмигаль пропонує відправити у відставку, звинувачує у цій ситуації підкилимні ігри "політичних сил із низькими рейтинтом". Степанов наполягає на тому, що політичним силам не подобалась його "боротьба за високі зарплати і соціальні гарантії медиків". Саме це начебто "йшло в розріз з їх ідеологією лікаря кріпака, який перебуває у повній залежності від медичних бюрократів". Проте наразі чинний міністр не прокоментував заяви очільника фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, який причиною відставки назвав провалену вакцинації проти коронавірусу.  
"Я не писав жодних заяв на звільнення, тому що несу відповідальність перед людьми. У свою чергу депутати, усвідомлюючи всю міру своєї відповідальності, мають приймати рішення. Між мною і колегами інколи виникали суперечки. Оскільки я завжди твердо стояв на позиціях, що здоров’я нації не можна ставити в залежність від будь-яких інших проєктів. Поки підкилимні ігри стосувались мене особисто, я не зважав. Однак події останніх днів змушують мене висловити свою позицію відверто та відкрито. Закривати очі на те, як роками політичних сил з низьким рейтингом знищується політична система і лікарів знову намагаються загнати в стійло я не буду", - заявив Степанов у своєму віозверненні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр охорони здоров'я Максим Степанов йде у відставку Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...