Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Станцію «Кольчино» можуть ліквідувати

Станцію «Кольчино», що відноситься до «Ужгородської дирекції залізничних перевезень», - можуть ліквідувати

Про роботу станції Кольчино під час наради у Мукачівській РДА розповів начальник виробничого структурного підрозділу «Ужгородська дирекція залізничних перевезень» станції Мукачево Юрій Ярема. Він зазначив, що на станції «Кольчино» здійснюють навантаження та вивантаження 12 вантажовідправників та 7 вантажоодержувачів.

Останнім часом також здійснює навантаження та вивантаження цементу та гіпсу організація «Порто-Франко Груп» станції Івано-Франківськ, яка отримує вантажі з Турції та Івано-Франківська.

Начальник станції «Кольчино» Валерій Яношович Петрович зазначив,  що у разі закриття станції можливе розкрадання залізничного полотна і, як наслідок, значних витрат у разі її відновлення. Станція «Кольчино» не є збитковою, оскільки за наслідками показників роботи станції, не спостерігається зменшення дохідної частини.

За інформацією Валерія Петровича, в 2017 році завантажено та вивантажено 394 вагони зі щебенем та іншими будівельними матеріалами, за 9 місяців 2018 року – 201 вагон.

Окрім того, Мукачівський район може втратити податки, а його мешканці – робочі місця. Відтак, на нараді прийняли рішення надати висновок про недоцільність закриття станції «Кольчино».

Довідково:

Станцію «Крольчино» було відкрито у 1886 році у складі залізниці Мукачеве — Воловець.Розташована на лінії Стрий —Батьово, між станціями Мукачево (7 км) та Чинадієво (7 км)

Читайте також: На Закарпатті мають намір закрити десять залізничних станцій для вантажних операцій

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...