Стало відомо скільки коштуватиме квиток на поїзд з Мукачева до Будапешта

05.05.2018 10:09 19 0
Стало відомо скільки коштуватиме квиток на поїзд з Мукачева до Будапешта
Як повідомив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, ПАТ «Укрзалізниця» завершила перемовини зв MÁV-START nemzetközi utazások щодо спільних планів по запуску прямого маршруту «Мукачево – Будапешт». Угорці готові надати рухомий склад, що буде курсувати євроколією, яка і сполучає ці два міста. Подорож буде відбуватися без перестановки вагонів з широкої колії на вузьку. «Відстань між Мукачевом і Будапештом – близько 400 км. Ціна на квитки демократична: другий клас – трохи більше 700 гривень, перший клас – близько 1000 грн.
Планується зробити реконструкцію вокзалу в Мукачеві та здійснити розбудову потужного хабу для подорожей країнами ЄС», – повідомив Є.Кравцов.
Як повідомлялося раніше заступником міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктором Довганем, для впровадження проекту пасажирського сполучення Мукачево–Чоп–Загонь (Угорщина)/Будапешт потрібно виконати: реконструкцію 10,3 км колії, модернізацію 41 км контактної мережі та електрифікацію 3,2 км.
«У результаті отримаємо надійне залізничне сполучення з Угорщиною, що дасть можливість пасажирам дістатись із міст Закарпатської області (Чоп, Батєво, Мукачево) до країн Європейського Союзу та у зворотному напрямку без очікування перестановки колісних пар чи зміни поїздів за обраним маршрутом. Реалізація проекту допоможе покращити якість пасажирських перевезень залізничним транспортом, створить для мешканців Закарпатської області, гостей і ділових партнерів регіону додаткові зручності. Крім того, виконання комплексу ремонтно-відновлювальних робіт об’єктів зазначених дільниць колії 1435 мм Мукачево–Чоп–Держкордон сприятиме вантажним перевезенням на них за рахунок збільшення швидкості руху», — зауважив тоді В. Довгань.
Для втілення проекту необхідно орієнтовно 5,5 млн євро (зокрема ремонтно-відновлювальні роботи залізничної інфраструктури на дільницях: Мукачево–Чоп–Держкордон (Угорщина) – 3,81 млн євро, Чоп–Держкордон (Словаччина) – 0,83 млн євро, реконструкція станції Мукачево – 0,81 млн євро. Також В.Довгань тоді наголосив на потребі забезпечити відповідним рухомим складом (колія 1435 мм) для обслуговування сполучення Мукачево—Чоп—Загонь (Угорщина)/Будапешт. Нагадаємо, Після відкриття Бескидського тунелю поїзда на Закарпаття поїдуть за іншим графіком
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...