Справу про зґвалтування 14-річної розглядали 6 років: Тячівський районний суд виправдав звинувачуваного

27.09.2021 17:02 1044 0
Справу про зґвалтування 14-річної розглядали 6 років: Тячівський районний суд виправдав звинувачуваного

Майже 6 років суд розглядав справу про зґвалтування 14-річної дівчини двома мешканцями Рахівського району. В результаті одному з двох звинувачуваних винесли виправдальний вирок.

Сам інцидент трапився 7 листопада 2014 року у селі Розтоки. Хлопці запропонували неповнолітній дівчині підвести її додому на машині, а замість цього затягнули до літньої кухні та зґвалтували - принаймні, за версією суду, так вчинив один з них. Батьки, які увечері не дочекалися повернення доньки, шукали її по всьому селу. Коли дівчину пізно вночі привезли, вона зізналася батькам у тому, що з нею вчинили. Батьки написали заяву правоохоронцям. Невдовзі справу передали до суду, де вона тягнулася довгі роки.

У вироку Тячівського районного суду від 7 вересня 2021 року перелічені численні синці і садна, які отримала жертва внаслідок знущань. Вказано також, що звинувачувані у зґвалтуванні на момент скоєння цього діяння перебували у стані алкогольного сп’яніння. За версією одного з них, дівчина вступила з ним у зв’язок з власної згоди, інший переконував, що взагалі нічого з нею не мав. Винуватість одного з фігурантів провадження суд довів та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 8 років, але у відбуту частину покарання зараховували строк попереднього ув’язнення з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Провину іншого довести не вдалося, і його відпустили. Батьки потерпілої вважають подібне рішення несправедливим.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...