Спортивний беттінг: з ​​чого почати?

13.12.2021 10:37 1843 0
Спортивний беттінг: з ​​чого почати?

Незважаючи на те, що беттінг належать до розваг, не варто його недооцінювати. Ставити треба ту суму, яку Беттер не боїться програти. Вибирати для ставок слід той вид спорту, правила якого знайомі Беттер, і де він дійсно впевнено прогнозує результат спортивного змагання.

 

У БК Паріматч ставки на спорт онлайн нічим не поступаються за популярністю ставкам перед початком спортивного змагання, або прематч. Але далеко не всі користувачі можуть отримати перевагу від беттінга в лайві, причиною чого є відсутність досвіду гри або професійного читання гри. Для внесення ставок у режимі реального часу необхідно мати багатий досвід у сфері спортивного беттингу.

Перш ніж перейти до беттинг слід пам'ятати про те, що ставки на спорт не є способом активного або пасивного заробітку. Оскільки беттінг є одним з різновидів азартних онлайн-розваг. Підключаючись до прямої трансляції спортивного змагання, зареєстровані користувачі букмекерської контори можуть відпочити від щоденних турбот, збільшуючи або зменшуючи розмір ігрового рахунку.

Найчастіше беттери знають правила того виду спорту, на який вони ставлять, тому беттінг не для профанів. Ті ж користувачі, які ставлять на кінець футбольного матчу або тенісного сету, не розуміння, які особливості гри, не звертаючи уваги на техніку гри спортсменів, можуть програти всі гроші, вкладені в парі з БК.

Ставити можна не лише на футбол, баскетбол та теніс. У лінії спортивних змагань букмекерської контори можна знайти змагання з настільного тенісу, кіберспорту та віртуального спорту. Лінія спортивних змагань постійної оновлюється залежно від кількості спортивних змагань, що стосуються того чи іншого виду спорту. Не всі букмекери можуть уявити широку лінію, що відображається на глибині розпису ставок.

Немає опису.

Які види ставок користуються популярністю серед досвідчених беттерів?

Багато беттерів виграють у традиційних видах ставок, наприклад, результат спортивного змагання, перемога або нічия, фора і тотал. Але багато беттерів не шукають легких шляхів, і тому придивляються до унікальних ставок, що стосуються того чи іншого виду спорту. Наприклад, при внесенні ставок на настільний теніс краще ставити в лайві на переможця сету/матчу, кількість сетів, тотал сетів, фору по сетах. А заздалегідь читати новини. Це роблю задля гарантії перемогу. Ось недавно Сачко пробився до чвертьфіналу на турнірі в Італії . Якщо ставити на футбол, можна спрогнозувати кількість жовтих та червоних карток, але потрібно трохи знати про стиль гри тієї чи іншої футбольної команди.

Дослідні беттери радять звертати увагу на наявність ліцензії, бонусну політику, широку лінію та глибину розпису. Безпосередньо перед реєстрацією на сайті БК можна ознайомитися з правилами користування азартним онлайн-майданчиком, щоб уникнути блокування персонального облікового запису та ігрового рахунку.

Немає опису.

Читайте також:

Теги: Бізнес
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...