Співпраця "Укрзалізниці" із залізничним концерном Deutsche Bahn набуває масштабів: які зміни очікувати

11.11.2021 13:20 595 0
Співпраця "Укрзалізниці" із залізничним концерном Deutsche Bahn набуває масштабів: які зміни очікувати

Німецький залізничний концерн Deutsche Bahn (DB) заявив про плани подальшого розширення співпраці з АТ "Укрзалізниця" з 2022 року. Поки  обговорюється модель, за якою концерн направить експертів та менеджерів для консультування УЗ щодо структурних аспектів пасажирських перевезень.

Про це повідомили у пресслужбі DB.

"DB Engineering & Consulting консультує "Укрзалізницю" у галузі пасажирських перевезень. Основна увага приділяється, зокрема, фінансовим консультаціям, а також підтримці при проведенні тендерів на рухомий склад", - йдеться у повідомленні.

Додамо,  що  "Укрзалізниця" у 2022 році передасть в управління Deutsche Bahn DB Engineering & Consulting пасажирські перевезення.

"Укрзалізниця" і Deutsche Bahn Engineering&Consulting уклали договір щодо консалтингу у сфері пасажирських перевезень - у разі успішної співпраці вже у 2022 році німці можуть взяти в управління ці перевезення.

Фахівці Deutsche Bahn E&C почали роботу над проєктом удосконалення пасажирських перевезень в Україні - очікується, що Deutsche Bahn E&C надасть проєкт звіту з рекомендаціями до кінця цього року.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...