Співачка із Закарпаття номінована на престижну європейську музичну премію

24.11.2021 13:45 874 0
Співачка із Закарпаття номінована на престижну європейську музичну премію

У понеділок, 22 листопада, на відкритті Linecheck Music Meeting & Festival в Італії були оголошені номінанти на премію Music Moves Europe Awards 2022 – нагороду Європейського Союзу за популярну сучасну музику. Однією з номінантів стала українська співачка Alina Pash.

На Music Moves Europe Awards 2022 було номіновано 15 артистів з 15 країн: Alina Pash (Україна), Anna (Італія), Balkan Taksim (Румунія), Blanks (Нідерланди), Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), DORA (Іспанія), Francis of Delirium (Люксембург), Friedberg (Австрія), JADA (Данія), Ladaniva (Вірменія), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerg (Франція), Nenny (Португалія) і Zoe Wees (Німеччина).

До складу журі MME Awards 2022 увійшла минулорічна переможниця премії, хіп-хоп-виконавиця alyona alyona.

«Я була лауреаткою премії минулого року, а також отримала нагороду «Вибір публіки», – розповідає alyona alyona. – Це було дуже цікаво для мене, і я справді щаслива, що минулого року моя країна Україна стала переможницею. Я буду членом журі цього року, що є традицією для кожного переможця, обраного публікою, і я дуже рада бути частиною цього. Я з нетерпінням чекаю дослідити всіх 15 номінантів та знайти переможців.”

Усі переможці будуть оголошені на церемонії нагородження Music Moves Europe Awards у четвер, 20 січня 2022 року. Церемонія відбудеться під час однієї з ключових подій музичної індустрії – фестивалю-шоукейсу ESNS (Eurosonic Noorderslag) у Гронінгені, Нідерланди.

Підтримати Alina Pash у MME Awards 2022 можна, проголосувавши за неї на сайті премії.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...