Сотні дворів і численні дороги затоплено: у ОДА підраховують, наскільки Закарпаття постраждало від повені

06.01.2022 15:02 1835 0
Сотні дворів і численні дороги затоплено: у ОДА підраховують, наскільки Закарпаття постраждало від повені

Негативних наслідків стихії наразі зазнали 39 населених пунктів у п’яти районах: Берегівському, Мукачівському, Хустському, Рахівському та Тячівському.

Про це повідомив на брифінгу Василь Переганинець, виконуючий обов’язки начальника управління цивільного захисту Закарпатської ОДА.

За оперативною інформацією, було підтоплено 324 дворогосподарства, 11 житлових будинків, 2 заклади культури, 1 адмінбудівлю, 3 приміщення трансформаторних підстанцій, 1 заклад освіти, 1 заклад охорони здоров’я, понад 300 сільгоспугідь, пошкоджено і затоплено 2 автомобільні дороги державного значення (Мукачево – Рогатин і Долина – Хуст). Вода пошкодила також дороги місцевого та комунального значення, підпірні стінки, дамби, дерев’яні пішохідні мости. 

На дорогах області відбулося 11 зсувів, через які частково або повністю призупинився рух, але внаслідок невідкладних дій усіх служб зсуви було розчищено. Протягом вчорашнього дня проїзд відновили.

Через негоду з 13:00 5 січня був повністю закритий проїзд на ділянці Великі Ком’яти – Шаланки. Станом на 10:00 6 січня тут дозволений рух великовагового транспорту, рух легкового ще не відновили.

У населених пунктах відбулося 5 зсувів у зоні житлових будинків. На щастя, обійшлося без жертв, самі будинки не зачепило, є тільки пошкодження деяких надвірних споруд. Відбувається спостереження за перебігом зсувних процесів.

Попередньо повідомляють, що зникла 1 особа.

Хоча станом на 6 січня інтенсивність опадів знизилася, паводкова хвиля докочується до низинних районів області, підвищується рівень Тиси, Латориці, Боржави. Відбувся перелив води на трасі Мукачево – Рогатин на ділянці Рокосово – Велика Копаня, проте рух там не призупинявся.

Найближчим часом місцеві органи виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування будуть направляти комісії для обстеження пошкоджених об’єктів, визначати суми збитків, проводити класифікацію надзвичайної ситуації на місцевому рівні і відправляти дані на рівень області. Там будуть визначати класифікацію НС на рівні області.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!