Сонячне затемнення та молодик: як вплине на людей, це унікальне явище

04.12.2021 13:18 1604 0
Сонячне затемнення та молодик:  як вплине на людей, це унікальне явище

Повне сонячне затемнення в грудні 2021-го стало унікальним астрономічним явищем, позаяк в нинішньому році відбулося вперше, і шлях світила проходили цього разу зі сходу на захід, а не як зазвичай.

 

Затемнення сонця намічалося на цю суботу, 4 грудня. Повна фаза, за даними Sky&Telescope, тривала трохи менше двох хвилин - 1 хвилину 54 секунди.

Загалом тривало затемнення  між 6:30 ранку  і 11:30 дня.

Момент найбільшого затемнення настав о 07:33 (9:33 за Києвом) за всесвітнім координованим часом.

Варто зазначити, що в Україні повне сонячне затемнення видно не було. Його могли спостерігати з Антарктиди і частково-Південної Африки і південної частини Атлантичного океану.

У чому особливість затемнення 4 грудня

Повне сонячне затемнення відбувається, коли Місяць знаходиться досить близько по своїй орбіті від Землі, щоб закрити 100% сонячного диска. Так, видимий діаметр Місяця в 1,0367 разів більше за видимий діаметр сонячного диска, тому 4 грудня вона повністю закрила світило.

При повному затемненні можна побачити сонячну корону, і світила зірки та планети, що знаходяться поблизу

Нинішнє перше і останнє в 2021 році явище буде незвичайним, оскільки шлях повного затемнення рухатиметься зі сходу на захід через Західну Антарктиду. При цьому більшість шляхів затемнення проходять із заходу на схід.

Вплив затемнення Сонця та молодика на людей

Сонячне затемнення і молодик у вогненному знаку Стрільця діє на людей заспокійливо, приводить до порядку та дисципліни. Люди краще сприймають інформацію і тягнуться до знань, стають законослухнянішими та сприйнятливішими до чужих порад і рекомендацій, а також діляться власним досвідом із оточуючими.

Цей період вважається особливо вдалим для активної участі у громадському житті, а також підготовки до серйозних змін і починань в особистому житті.

Що не можна робити під час сонячного затемнення і молодика 4 грудня

  • У цей період важливо не сваритися та не з'ясовувати стосунки з оточуючими – це призведе лише до посилення конфлікту.
  • Місяць у Стрільці відводить розумові процеси людини від земної логіки та конкретики в область абстрактного мислення, а тому слід відкласти прийняття важливих рішень .
  • Також краще не проводити операцій, пов'язаних із землею чи будівництвом .
  • Не можна займатися важкою фізичною працею у цей період, а також піддаватися стресам.
  • Також у день молодика варто утриматися від будь-яких починань . Це час планів, загадування бажань, підготовки та накопичення сил.


 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...