Соня, вовчок або чертіж: у лісі на Мукачівщині помітили рідкісну тварину (ФОТО)

05.09.2021 21:19 1272 0
Соня, вовчок або чертіж: у лісі на Мукачівщині помітили рідкісну тварину (ФОТО)

Світлини з незвичною твариною розмістили у соцмережі Facebook. У дописі місцева жителька розповіла, що невідома їй тварина видавала гучні звуки, неначе маленьке цуценя. 

 

Жінка розповіла, що того дня пішла з сином по гриби. Помітивши незвичну тварину, встигла зробити кілька світлин, проте після цього звірятко почало гучно пищати. Жінка перелякалася й пішла геть, розмістивши згодом пиатння, що ж за звіря це було 

 

 

 

Коментатори почали жартувати, що у лісі на Мукачівщині жінка зустріла справжнє дитинча чупакабри

 

 

Однак більшість одрау впізнали у тварині ЛІсового вовчка, чіртіжа, або ж просто соню лісову. Соня лісова добре відрізняється від інших гризунів нашої фауни сіро-бурим забарвленням хутра, пухнастим хвостом, чорною смугою, що йде через око, та чіпкими пальцями. Довжини від носа до хвоста становить 9-16 см. 

Цей гризун поселяється у лісах та садках. Свої гнізда влаштовує у дуплах дерев, в шпаківнях, часто селиться поблизу людей, зокрема у господарських приміщеннях. Соня часто стає жертвою котів та куниць

Варто зазначити, що гризун є своєрідним санітаром лісу, оскільки у віці від 2-х тижнів надає харчується комахами, особливо охоче їсть коників, великих нічних метеликів, «борошняних червів». За один день з'їдає близько 10–20 комах.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...