Сльози і смерть: новий Синій кит почав полювання за дітьми

11.08.2018 15:19 42 0
Сльози і смерть: новий Синій кит почав полювання за дітьми
В месенджері WhatsApp з'явилася інтерактивна гра для неповнолітніх Момо (Momo), яку фахівці порівнюють з суїцидальної грою "Синій кит". Цю інформацію повідомляє The Mirror. Суть гри полягає в тому, що анонімний куратор надсилає учаснику страшні знімки з елементами насильства, а після - пропонує виконувати різні накази. Якщо дитина відповідає відмовою, починають сипатися погрози. На аватарці адміністратора нової небезпечної гри стоїть фото скульптури, створеної японським художником Мідорі Хаясі, який не пов'язаний з грою. У Мексиці про небезпеку гри вже попередили всіх.
"Ризик цієї проблеми серед молоді та неповнолітніх полягає в тому, що злочинці можуть використовувати гру для крадіжки особистої інформації, підбурювання до самогубства або насильства, залякування, вимагання та виникнення фізичних і психологічних розладів, таких як неспокій, депресія і безсоння", — розповідають співробітники відділу по боротьбі з кіберзлочинністю мексиканського штату Табаско.
Крім того, Момо ймовірно стала причиною самогубства 12-річної дівчинки в Аргентині. Як повідомляють правоохоронці, за кілька хвилин до суїциду вона записала себе на відео. Слідчі припускають, що хтось підштовхнув її до цього.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...