Скільки в Україні аварійних мостів

15.08.2018 22:59 7 0
Скільки в Україні аварійних мостів
Про це заявив екс-перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер. На його думку, поки не трапиться реального обвалення моста з жертвами, уваги на стан мостів не звертатимуть. “В Україні всього близько 16 тис. мостів, з яких в аварійному стані перебувають 9 тис., все це висить у повітрі, суміш бетону і металу, може в будь-який момент обвалитися. На жаль, це величезна проблема, на яку ми починаємо звертати увагу тільки коли щось десь падає… Кожен день десь щось може впасти, і ця проблема залишається до тих пір, поки на рішення цієї проблеми немає грошей. А гроші можуть братися з місцевих бюджетів, з бюджету “Укравтодору”, з центрального бюджету цільовими ресурсами. Те, що зараз відбувається – це тимчасовий сплеск уваги до цієї теми”, – сказав він.
“Якщо ми говоримо про великі мости, наприклад, як в Києві через Дніпро, то капітальний ремонт може коштувати близько 1 млрд грн. Цю цифру не потрібно множити на 9 тис. мостів, тому що є невеликі мости, вони вимагають значно менших інвестицій, щоб привести їх у порядок. Але це повинен бути постійний потік грошей, щорічний, щоб мости утримувалися. Я підозрюю, що якщо ми візьмемо хоча б на кожен міст, який з 9 тис., по 200 млн., то це буде величезна сума, на яку потрібно відремонтувати мости в Україні”, – додав Шульмейстер.
На питання, які мости потребують термінового ремонту, Шульмейстер назвав міст Метро, ​​який “через 4 роки стане аварійним”, і міст Патона, який “у кращому стані, але теж вимагає уваги. Нагадаємо, Мінсоцполітики розраховано норми тривалості робочого часу на 2019 рік
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...