Скандальна агітація на підприємствах: кандидат від "Слуги народу" міг заразити COVID-19 голову Закарпатської ОДА Петрова?

23.10.2020 12:47 544 0
Скандальна агітація на підприємствах: кандидат від "Слуги народу" міг заразити COVID-19 голову Закарпатської ОДА Петрова?

Цьогорічний передвиборчий період стає все більш напруженим не лише для кандидатів.

Відтак Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА, оприлюднив обурливий допис на своїй сторінці у Фейсбуці з приводу того, що під час робочого візиту до Хустського району, йому раптово скасовують відвідини підприємств "БЕРЕГ-КАБЕЛЬ" та "ФЛОРІАН ШУЗ". Ймовірною причиною цього, за версією самого ж Петрова, було розпорядження міського голови Володимира Кащука. Метою ж відвідин даних підприємств повинно було бути спростування чуток стосовно того, що обласна влада палнує припинити їхню діяльність. Вже згодом на сторінці Хустської міської ради у Фейсбуці з'являється допис від імені міського голови міста Хуста Володимира Кащука про те, що ніби то він вдячний губернатору Закарпаття про згадування свого імені в напередодні оприлюдненому пості та попередження про те, що в Губаля, який разом з Петровим відправився в робочу поїздку, було підтвердежно COVID-19:
"Я сподіваюся, що ваш кандидат поінформував Вас про те, що  він має позитивний тест на коронавірус, а не приховав цей факт, що є неприпустимим для Вашої провладної політичної сили".
Читайте також: В Києві пацієнт жорстоко побив лікаря металевим стільцем, через не гарний ремонт в лікарні (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...