Синоптики дали прогноз погоди в Україні на зиму

08.09.2021 05:30 746 0
Синоптики дали прогноз погоди в Україні на зиму

Погода в Україні восени відзначиться періодами дощів і тепла. У той же час українців чекають і ранні заморозки.

Про це йдеться в прогнозі світових метеорологів для центральної частини Європи, включаючи нашу країну. Зі свого боку український синоптик спрогнозував холодну зиму 2021-2022 років.

За даними синоптиків, кінець вересня і початок листопада в Україні пройдуть без опадів, дуже сухим очікується весь жовтень. Причиною цього назвали дію Азорського антициклону, який тривалий час буде утримувати свої позиції на території країни.

Крім того, в Україні восени-2021 рано прийдуть заморозки. У той же час метеорологи вказали і на періоди теплої погоди у вересні і листопаді. Відзначається, що в останньому осінньому місяці температура повітря може перевищити багаторічні показники норми.

Народний синоптик Леонід Горбань каже, що ця зима в Україні буде сніжною і холодною. Морози вдарять в грудні. Крім цього, в першій декаді місяця ймовірні крижані дощі.

Трохи потеплішає на початку січня 2022 року, до 14 числа може засніжити. У лютому погода в регіонах країни буде характерною для цього місяця - сильні морози Горбань прогнозує в другій половині. 

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...