Небезпечний Синдром Кавакасі: ускладнення від дельта-штаму коронавірусу, серйозно вражає дітей

14.11.2021 11:00 2773 0
Небезпечний Синдром Кавакасі: ускладнення від дельта-штаму коронавірусу, серйозно вражає дітей

Дельта-штам коронавірусу почав серйозно вражати дітей. Якщо у дитини, що захворіла, з'явився висип на тілі, то це може свідчити про смертельно небезпечне ускладнення хвороби.

Щоб запобігти найгіршому сценарію, батькам слід негайно повідомити про це лікаря. Таку пораду в ефірі телеканалу OBOZREVATEL озвучив лікар-інфекціоніст Віктор Петров .

За його словами, через поширення нового мутованого штаму коронавірусу збільшилася небезпека більш тяжкого перебігу хвороби у дітей:

На жаль, діти почали хворіти важче. Вже на 3-5 день у дітей розвивається дихальна недостатність. При тяжкому перебігу вони гинуть. Раніше ми цього не бачили.


У цьому контексті інфекціоніст порадив батькам украй уважно ставитись до висипів, які можуть з'являтися на тілі дитини.

"Якщо у вашої дитини на тлі коронавіруса з'явився висип, то слід обов'язково зв'язатися з лікарем і показати, тому що це може бути синдром Кавасакі – грізним ускладненням коронавируса, від якого можна загинути", – підкреслив Петров.

Він додав, що Дельта-штам характерний ще й тим, що найчастіше важко б'є по молодих людей. Зокрема, у них найчастіше спостерігається такий побічний ефект, як тромбоз.

 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...