Січневий врожай: на Закарпатті та Львівщині люди відрами збирають в лісах гриби (ФОТО, ВІДЕО)

05.01.2022 21:20 1682 0
Січневий врожай: на Закарпатті та Львівщині люди відрами збирають в лісах гриби (ФОТО, ВІДЕО)

Попри січень на календарі, мешканці Львівщини та Закарпаття продовжують збирати гриби у лісах та діляться світлинами «тихого полювання» у мережі.

Микола Катрич тепер мешкає у Старому Самборі. Однак, навідуючись до рідного села Ріп’яни, у будь-яку пору, за будь-якої погоди, йде до лісу. А цьогорічний початок січня видався йому, направду, казковим. Він натрапив на лисички.
 

«Їх небагато. Але нормальні. Для смаження замало, але в суп свіжі взимку теж цікаво», — каже.

Микола гадає, що гриби могли вирости в кінці листопада, тоді відразу випав сніг. І вони були, як «в морозилці», збереглися в гарному стані.


«Сніг розтанув і тут я їх знайшов. Але то є моя думка… Хоч би що там було, але знайти гриби в січні, погодьтеся, непросто. Але мені це вдалося», — каже Микола.Грибними трофеями похизувався й закарпатець Vitaliy Meshcheriakov на своїй сторінці у Фейсбук.

Однак на цей раз чоловік не ризикнув збирати незвичний січневий врожай тому зробив лише декілька фото на згадку. В коментарях до допису припустили, що знайдені гриби - чешуйчатка клейкая. Вони їстівні, але через слизоподібний вид не цінується в грибній кулінарії. Хоча очевидці стверджують, що це лише маскування і гриб не тільки їстівний, а й досить смачний.Однак ми застерігаємо та попереджаємо про небезпеку. Якщо гриб вам добре не відомий, то краще не вживати його в їжу. Це може бути загрозою для вашого життя та здоров'я!

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...