Штрафи за відсутність маски на вулицях: у поліції роз’яснили, що загрожує порушникам карантинних обмежень

24.03.2021 10:47 793 0
Штрафи за відсутність маски на вулицях: у поліції роз’яснили, що загрожує порушникам карантинних обмежень
У Міністерстві внутрішніх справ пояснюють, що за відсутність маски у громадських місцях в так званій “червоній” зоні штрафуватимуть лише злісних порушників, які не реагуватимуть на зауваження правоохоронців. Про це “Українській правді” у коментарі повідомив заступник директора департаменту МВС комунікацій зі ЗМІ Ярослав Тракало.
“Робота правоохоронців матиме насамперед профілактичну та роз‘яснювальну місію. Безумовно, першочерговим завданням буде донести до людей, чому дотримуватися маскового режиму – надзвичайно важливо як для власної безпеки, так і безпеки здоров‘я і життя оточення. Усі повинні усвідомлювати власну відповідальність” – сказав Ярослав Тракало.
На запитання щодо того, чи залучатимуться додаткові сили поліції для відстеження порушень, Тракало зазначив, що патрулі постійно присутні на вулицях, вони стежать за дотриманням порядку і тепер, відповідно, будуть робити зауваження громадянам без масок. Злісним порушникам, які не будуть погоджуватися вдягнути маску, будуть виносити на місці протоколи про штраф у 170 гривень, або постанову про штраф у 17 тисяч, якщо порушення зафіксовано в громадському транспорті або державній установі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рішення Уряду: закарпатцям заборонено ходити без масок парками та вулицями Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...