Школи Виноградівської територіальної громади переводять на дистанційне навчання

16.02.2021 10:44 162 0
Школи Виноградівської територіальної громади переводять на дистанційне навчання
Понад 60 шкіл переведені на дистанційне навчання на Закарпатті Таке вирішили на останньому засіданні комісії з надзвичайних ситуацій. Триватиме карантин із 16 лютого до 2 березня. Загалом понад 60 закладів освіти переведені на дистанційне навчання в Закарпатській області. Ця кількість станом на 14 лютого. Про це сьогодні розповів керівник штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій на Закарпатті Ігор Шинкарюк.  
"Сьогодні вже були засідання комісій по ТЕБ та НС і там, відповідно, також були прийняті рішення про переведення закладів освіти на дистанційне навчання, — сказав він. — Якщо ми бачимо, що в Рахівському районі — це один з перших районів, де був спалах — негайно реагує район з точки зору прийняття рішення з переходу не тільки закладів освіти, а й бюджетні установи, на дистанційне навчання".
  За словами Ігоря Шинкарюка, дані оновлюються щодня. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За минулу добу коронавірус забрав життя у 9 закарпатців: оновлена статистика Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...