Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Школи для нацменшин на Виноградівщині отримали оновлені кабінети української мови

10 шкіл Виноградівщини, де навчаються представники нацменшин, отримали нові обладнані кабінети української мови.

В.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук та в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Терезія Тодавчич здійснили робочий візит у школу села Вербовець, пише Освітній портал.

У ході візиту вони зустрілися із директором навчального закладу Сільвією Савко та оглянули кабінет української мови, який навчальний заклад отримав нещодавно.

Варто зазначити, що шкільні меблі та обладнання для кабінетів української мови, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, отримали 10 навчальних закладів Виноградівського району, а зокрема: Вербовецька, Виноградівська ЗОШ №3, Вилоцька ЗОШ №2, Великопаладська, Чорнотисівська, Пийтерфолвівська , Шаланківська та Фанчиківська школи, а також Чепівський та Неветленфолівський НВК.

В.о. голови райдержадміністрації зазначила, що в якісно-нових умовах проведення навчально-виховного процесу стає значно продуктивнішим та цікавішим для учнів, що забезпечується мулитимедійністю таких кабінетів, повідомили у Виноградівській РДА.

Нагадаємо, В Ужгороді обговорили “Проблеми збереження традиційного гончарства” (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...
Попередня публікація: