Що читають на Закарпатті: ТОП-10 ЗМІ

07.12.2020 12:49 142 0
Що читають на Закарпатті: ТОП-10 ЗМІ

Звідки жителі Ужгорода та Закарпатської області дізнаються останні новини розповіли фахівці контент-маркетингової платформи PRNEWS.IO. Вони підготували ТОП-10 найпопулярніших медіа регіону за перші десять місяців 2020 року, які базуються на даних аналітики SimilarWeb*. 

Найпопулярніше видання за період з січня по жовтень поточного року  — Mukachevo.net. У пошуках свіжих новин жителі і гості Ужгорода і Закарпатської області заходили на його сторінки більше 14 млн. разів. На другій сходинці  — ресурс актуальних новин Перший.com.ua (pershij.com.ua). Його розділи з новинами, статтями, відеоматеріалами та ексклюзивними проектами читачі відвідали більше 6 млн. разів. Володар почесного третього місця — новини Закарпаття, України та всього світу — інформагентство Goloskarpat.info (5,3 млн. сесій).  Четверта позиція — місцевий представник мережі міських інформаційних порталів «0312.com.ua — сайт Ужгороду» і 4 млн. візитів. Решта позицій рейтингу розподілилися наступним чином:
  • Ще один представник регіональних сайтів» Depo Закарпаття   — 2,2 млн. переглядів;
  • Інфопортал «Новини Закарпаття» з репортажами та останніми подіями регіону  — 1,9 млн. візитів протягом 10 місяців;
  • «Про Захід» — новини політики, економіки, культури, спорту і соціуму Закарпатського регіону (1,7 млн. відвідувань);
  • Uzhgorod.net.ua — свіжі новини, репортажі, відеостріми і оголошення Закарпатської області. За десять місяців сторінки видання відвідали більше 1 млн. разів;
  • «Закарпатський кореспондент» - медіа з «живою», постійно оновлюваною новинною стрічкою з початку року читали 670 тис. разів.
  • Новини, природа, пригоди, кулінарні рецепти, гумор і оголошення — на сторінках видання Zakarpatpost.net, яке читачі відвідали 660 тисяч разів.
  * У дослідженні, яке засноване на базі SimilarWeb за 10 місяців 2020 року, брали участь сайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO. Читайте також: В Ужгороді розпочалося перше сесійне засідання новообраної Закарпатської обласної ради (ПРЯМИЙ ЕФІР) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...