Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Ще більше цікавих новин: що варто побачити на “Першому” завтра, 12 квітня?

Творчий колектив «Першого» щоденно працює над тим, аби наші читачі знали більше, були першими разом з нами

  • Битва за життя

Реформа медицини на першу позицію боротьби за людське життя оставили парамедиків. Поточного року Міністерство охорони здоров’я відкриє кілька курсів із підвищення кваліфікації для працівників екстреної допомоги, один із них – це курс спеціалізації

Вже завтра наші журналісти, як працюватимуть закарпатські парамедики та чи відповідатиме система надання невідкладної медичної допомоги європейський стандартам?

  • Закарпатські патрульні поліцейські діляться досвідом роботи

Робота Управління патрульної поліції Закарпаття стала майданчиком для обміну досвідом з патрульними інших областей.

Закарпатські патрульні представлять своїх колег та презентують нові проекти покращення співпраці з громадськістю, орієнтовані на людину, її безпеку й захист прав.

  • Театральне Мукачево: «Імпреза над Латорицею»

12 квітня у Мукачеві стартує один з найбільших дитячо-юнацьких театральних фестів – ІІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів “Імпреза над Латорицею”. 
Протягом п’яти днів сцена Мукачівського драматичного театру стане ареною змагань 25 кращих театральних колективів з 9 регіонів України!

Завтра ми розповімо нашим читачам також про замок «Паланок», який став «дорожчим» для відвідувачів, розвиток жіночого футболу на Закарпаття, а також торкнемося актуальної теми – наступаючого Великодня.

Слідкуйте за нашими публікаціями:

і будьте завжди перші, разом з нами!

 

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...