Ще 6 нових автомобілів "швидкої" рятуватимуть життя на Закарпатті (ФОТО)

09.10.2020 19:16 100 0
Ще 6 нових автомобілів "швидкої" рятуватимуть життя на Закарпатті (ФОТО)

Для потреб служби екстреної медичної допомоги області закуплено 15 спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги. Перші 6 сьогодні прибули до Ужгорода

Про це повідомили у прессдужбі Закарпатської обласної державної адміністрації.
Кошти виділені НСЗУ комунальному некомерційному підприємству „Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги” Закарпатської обласної ради. Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА:
"Оновлення автопарку «швидких» області відбулося за кількома програмами: їх було закуплено завдяки Світовому банку, за державні кошти, а також за кошти благодійників. Усі ми знаємо, що від стану санітарного транспорту часто залежить час прибуття бригади екстреної медичної допомоги на місце виклику та час транспортування пацієнта з місця події до закладу охорони здоров’я, і відповідно якість надання медичної допомоги потерпілим під час транспортування."
Придбання автомобілів медичної допомоги передбачене спеціальною постановою Кабінету міністрів Станом на 01.10.2020 автопарк служби екстреної медичної допомоги області нараховує 130 санітарних автомобілів, при потребі 157; із них 5 - типу А, 111 - типу В, 14 – типу С.
[gallery ids="258875,258876,258877,258878"] Читайте також: Новина про те, що Нересницьку лікарню планують закрити шокувала місцевих Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...