«Севлюш» розгромив «Оболонь»: 11:0

16.09.2018 21:58 116 0
На 2-ій хвилині Ковтун справа з декількох метрів не влучив у рамку. Та вже за дві хвилини Пуканич легко навішує в район п’яти метрів, де Чедрик головою переправляє шкіряного у дальній кут – 1:0. На 8-ій хвилині гравці помінялись ролями: Чедрик асистував зліва Пуканичу та удар Адріана з 10 метрів пройшов повз ворота. На 23-ій хвилині затяжну атаку, яку намагались завершити Селезньов та Кольцун, точним ударом добив м’яч у ворота Пуканич – 2:0. Читайте також: У Києві таксист врізався у автобусну зупинку: є постраждалі (фото, відео) Хустяни лічені рази пробивали з дальньої відстані по воротам суперника. На 29-ій хвилині Чедрик вийшов один в один, але Скляр відбив, а Бучок виніс з воріт. На 33-ій хвилині виноградівці розіграли штрафний: Чонка викотив в район одинадцяти метрів Гібалюку і той в один дотик пробиває кіпера – 3:0. За хвилину господарі знову забили – Ковтун подав справа, а Кольцун забив ударом з 6 метрів – 4:0. На 38-ій хвилині Чонка трохи повозився з м’ячем у чужій штрафній і відкинув Пуканичу, який з 12 метрів влучає у лівий кут – 5:0. https://www.youtube.com/watch?v=SmOGvsLU7as За декілька хвилин атака правим краєм звідки Оржеховський віддає на Чедрика, той далі на Пуканича і Адріан з трьох метрів не промахнувся – 6:0. Ще за дві хвилини висока подача з кута поля пішла на інший край штрафної, де Пуканич головою переправив у сторону воріт, м’яч влучає у поперечку, а Чедрик був першим на добиванні – 7:0. По перерві Селезньов вивів до воріт Мудру, який пробив повз кіпера, але трохи не влучив. Та вже на 53-ій хвилині Чонка віддав правіше на Чедрика, який з гострого кута закрутив у ворота – 8:0. За хвилину Мудра знову опинився один перед воротарем та на цей раз влучив у стійку. На 74-ій хвилині Остафійчук навісив зліва, Селезньов пробив головою, Скляр відбив та Пуканич одразу ж добив круглого у сітку – 9:0. За мить удар Чонки з 8 метрів приймає на себе стійка. На 79-ій хвилині Реплюк віддав діагональ на Пуканича, капітан головою одразу переадресовує на Чедрика, який перекидує воротаря – 10:0. На 83-ій хвилині все ж вдалось забити Мудрі, який увійшов у штрафну з правого краю і потужно пробив – 11:0. Підопічні Слюсара влаштовують крупний погром Оболоні, провівши хорошу гольову репетицію перед виїздом у Рочин ФК «Севлюш» - ФК «Оболонь» 11:0 Голи: Чедрик, 2, 44, 53, 79, Пуканич, 23, 38, 41, 74, Гібалюк, 33, Кольцун, 34 Мудра, 83. Севлюш: Козар, Гібалюк, Бабич, Оржеховський, Селезньов, Ковтун, Пуканич, Вашкеба, Чонка, Кольцун, Чедрик. На заміну виходили: Русин, Чийпеш, Мудра, Остафійчук, Дорі, Реплюк. Тренер – Валентин Слюсар. Оболонь: Скляр, Алексик, Лемок, Бучок, Розтока, Росоха, Міклош, Ліпчук, Гриджук, Ковачик, Габорець. Запасні: Микулець, Кисіль, Галай, Філіп. Тренер – Василь Форкавець. Лобда