Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Сашко Горонді: історія успіху мукачівця, який втік від злиднів та злочинів, щоб знайти себе (ВІДЕО)

Історія Сашка Горонді із Закарпаття почалася зі втечі з дому та львівського вокзалу, на якому йому довелося пробути декілька місяців

А продовжилася — у спробах знайти роботу, в реставрації старих меблів та пошуку чогось власного. Ця історія привела хлопця на секонд-хенд за тканинами. Із вживаних сорочок він почав шити свої перші рюкзаки, цю справу Сашко називає терапією. Відсутність замовлень не лишала надій, але соціальні мережі швидко рознесли його історію і зрештою зробили свою справу. Сьогодні його бренд «Horondi» вже є одним із найвпізнаваніших наплічників українського виробництва, тканини замовляються з-за кордону, але клаптик барвистої тканини лишається майже на кожному його виробі.

Протягом останніх років успіхи українських брендів вражають. Щороку з’являються нові імена, створюються нові і нові форми самовираження у одязі та аксесуарах, українське дедалі більше асоціюється із новочасним, якісним, екологічним. Попри те, що поступово помирають старі швейні фабрики, в яких не вийшло змінитися і пристосуватися до сучасного ринку, значно більшими успіхами можуть похвалитися малі виробники, що хоч і не можуть змагатися із великими гравцями у кількості, впевнено почувають себе у впізнаваності.

Саме до таких виробників можна зарахувати і «Horondi», створений Сашком Горонді. Одного разу подруга попросила його зшити косметичку. Після неї була ще одна, потім — кілька спроб зшити перший наплічник. Сьогодні в Сашка вже працює декілька людей, а замовлення розписані наперед.

ukrainer.net

Нагадаємо, “Закарпатські вечорниці” розкажуть про кохання (ФОТО)

Читайте також:Улюблене місце ужгородців знову спаплюжили вандали (фото)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...