Румунія вже в "зеленій зоні": МОЗ оновило список країн "червоної" зони

13.09.2020 20:27 1921 0
Румунія вже в "зеленій зоні": МОЗ оновило список країн "червоної" зони

Міністерство охорони здоров'я у п'ятницю, 11 вересня, оновило список країн зі складною епідеміологічною ситуацією. Україна лишається в "зеленій зоні"

Про це повідомляє прес-служба МОЗ. У списку наведені дані стосовно 194 держав, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров'я. В "зелену зону" входять: Словаччина, Угорщина, Чехія, Австрія, Велика Британія, Польща, Німеччина, Литва, Білорусь, Греція, Грузія, Єгипет. У "червоній зоні" 46 країн. Зокрема: США, Франція, Ізраїль, Молдова, Іспанія, Чорногорія та Хорватія. Зазначимо, що минулу тижня Румунія була ще в "червоній зоні", а сьогодні її додали в "зелену зону". Водночас щодо 15 країн немає даних стосовно захворюваності на COVID-19. Нагадаємо, прибуття з країни зеленої зони:
  • самоізоляція чи обсервація не вимагається.
Прибуття з країни червоної зони:
  • обсервація/самоізоляція на 14 днів після перетину кордону (можна припинити, якщо здати ПЛР тест)
Читайте також: Закарпатський центр громадського здоров’я повідомляє, що протягом минулої доби, 12 вересня, одужало 52 пацієнти https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-93-novykh-vypadky-covid-19-odyn-letalnyi/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...