Рука, яку зібрали, рухається: одна з постраждалих після вибуху на Рахівщині прийшла до тями (ВІДЕО)

19.09.2021 19:49 580 0
Рука, яку зібрали, рухається: одна з постраждалих після вибуху на Рахівщині прийшла до тями (ВІДЕО)

Нагадаємо, Перший.com.ua повідомляв раніше про те, що 15 вересня на Рахівщині трапився вибух у лісовому масиві, де відпочивала група туристів з Івано-Франківщини. Тоді в результаті вибуху дві людини загинули миттєво, ще кілька людей з травмами госпіталізували.

Марина Малиш - одна з учасниць події. Вона у лікарні прийшла до тями 17 вересня.

Як розповів чоловік постраждалої Орест Малиш на своїй сторінці у Фейсбук, жінка може рухатися всім тілом. Марині зробили складну операцію 16 вересня.

– Рухається всім тілом. Рука, яку зібрали, рухається. Відкрили око, яке вціліло. Мене бачила, не дуже різко, але бачила. Навіть посміхнулась, – зазначив чоловік туристки.

Лікарі турбуються через деякі результати аналізів, оскільки наслідки для організму після вибухів завжди небезпечні та непередбачувані.

Чоловік каже, що загалом стан його дружини кращий, але ще зарано розслаблятися. Раніше медичні працівники припускали, що ймовірно Марина може перестати бачити одним оком.

Він додав, що ще одна постраждала Лідія змогла побачити його сьогодні своїми очима, а стан Надії та Юлії кращий. За словами психолога, дівчата мужньо переносять весь біль.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...