Розвага, що закінчилась смертю: у Києві з-під поїзда витягли тіло зачепера

28.09.2020 22:50 2822 0
Розвага, що закінчилась смертю: у Києві з-під поїзда витягли тіло зачепера

У столичному метрополітені повідомили, що зачепер, який потрапив під поїзд на зеленій гілці, загинув, передає столичний метрополітен.

"Випадок летальний. Особу встановлюють правоохоронці", - йдеться у повідомленні. Також у метрополітені повідомили, що рух поїздів відновлено у звичайному режимі. ДОВІДКОВО:

Сучасна молодь все активніше захоплюється екстремальними видами спорту. Це і мотогонки, стрибки з парашутом, паркур тощо. А особливої популярності останнім часом набуває нове хобі серед підлітків – так званий зачепінг.  Якщо казати коротко, зачепінг (зацепінг, трейнсерфінг) – це проїзд у таких місцях, які до цього не пристосовані.

Зачепери (так називають себе прихильники екстремального катання) їздять не всередині вагона, а із зовнішнього його боку, на автозчепах вагонів, на поручнях і підніжках, на гальмівних майданчиках, міжвагонних буферах, на дахах потягів, у відкритих кузовах вантажних вагонів тощо.

Самі зачепери відносяться до цього заняття як до розваги чи способу безкоштовної поїздки. Але у більшості випадків вони закінчуються жахливо: смерть або каліцтво!

Найбільше зачепінг поширений на приміських електропоїздах. Але є ще ціла низка інших більш небезпечних його видів. Сюди відносять метросерфінг – катання на поїзді метрополітену, трейнхоп – їзда на вантажних поїздах, андервагонрайдінг – проїзд під вагоном, зазвичай, на вагонних візках. Можна сказати, що фантазії зачеперів немає меж, бо ж вони катаються на дзеркалах, вікнах, збоку на дверях вагона; між вагонами; на передньому торці головного вагона чи задньому торці хвостового вагона тощо. І кожен із способів екстремального пересування має свою назву та ступінь небезпеки. Часто причиною травмувань дітей та навіть їх смертей стає захоплення графіті, після чого, зазвичай, слідує так звана фотосесія на фоні створення  своїх «шедеврів». Але прикро, що самі зачепери не усвідомлюють небезпеки такого виду розваг. Адже існує ймовірність падіння з рухомого потягу і травмування чи навіть загибелі любителів цього хобі.
Читайте також: https://pershij.com.ua/ukraina-sered-topovykh-postachalnykiv-kontrabandy-tsyharok-do-ies/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...