Розіграші та призи: в Мукачеві відбудеться святкування Дня народження фірмового магазину DNIPRO-M

18.09.2020 17:38 493 1
Розіграші та призи: в Мукачеві відбудеться святкування Дня народження фірмового магазину DNIPRO-M

Фірмовий магазин DNIPRO-M в Мукачеві святкуватиме річницю з дня відкриття. 25-27 вересня по вулиці Матросова ( ринок «ГІД») для відвідувачів магазину готують чимало цікавого – тестування інструментів, обмін старого на новий, а також усіх клієнтів безкоштовно пригощатимуть запашною кавою.

Окрім цього, з нагоди Дня народження фірмового магазину DNIPRO-M в Мукачеві, усі охочі можуть взяти участь у розіграші цінних, а головне й практичних призів:
  • Дриль-шуруповерт – надійний помічник для робіт по дому та для невеликих майстерень
  • Шліфмашина кутова – найкращий вибір для різу та шліфування металу, а також для різу бетону від 30 до 50 мм
  • Зварювальний апарат - здатен зварювати метали товщиною до 12 мм та різати до 10 мм
Бренд DNIPRO-M є одним із лідерів з виробництва високоякісних ручних інструментів, електроінструментів і обладнання. Бренд постійно працює над розробкою нових унікальних продуктів, які б в повній мірі задовольнити потреби кожного покупця. DNIPRO-M – це надійність, перевірена часом. Святкування  Дня народження фірмового магазину DNIPRO-M в Мукачеві відбудеться 25-27 вересня по вулиці Матросова ( ринок «ГІД»). За детальною інформацією телефонуйте за номером +38 (050)-195-24-74 Читайте також: У Мукачеві урочисто відзначили День фармацевта (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

міша

18 вер. 2020 р., 18:08
хороший инструмент!
Loading...