Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Резервісти першої черги: в Ужгороді розповіли про умови мобілізації

Із введенням воєнного стану на Закарпатті планують провести збір резервістів для 200 чоловік - резервістів першої черги. Журналісти Uzhgorod.net.ua дізналися про те, кого стосуватиметься збір резервістів

“Це попереджувальні заходи, що потрібні у разі загострення агресії на Сході. Але краяни повинні бути готовими до відсічі збройної агресії. Перш за все це стосується резервістів оперативного резерву першої черги. Саме з цією метою відбувається проведення зборових заходів із резервістами першої черги”, – зауважив військком краю Богдан Череміський та закликав резервістів уважно слідкувати за розвитком подій, щоб при отриманні виклику негайно прибути в ОВК.

Такими діями Закарпаття може продемонструвати агресору свою готовність захищати Батьківщину.

То хто ж такі резервісти?

“Резерв першої черги включає: резервістів та військовозобов’язаних (з досвідом участі в АТО/ООС), призначених для доукомплектування військових частин бойового складу Збройних сил України. Військовослужбовці, призвані за мобілізацією, за контрактом та на строкову службу при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву. Вони приписані до військових частин за набутою військово-обліковою спеціальністю та можуть бути залучені на збори з резервістами”, – розповів військовий комісар.

Заступник військкома з морально-психологічного забезпечення Петро Марко уточнив: “Резервісти оперативного резерву першої черги – це є ті, хто проходив військову службу під час мобілізації, більшість із них є учасниками бойових дій, це ті, хто проходив військову строкову службу й проходив службу за контрактом”. Та додав: “Резервістські збори – це не особисте рішення, це обов’язок громадян України, що є резервістами”.

Перевагу надають громадянам, віком до 40 років, що пройшли військову службу та мають дефіцитні спеціальності.

Нагадаємо, військком заявив, що хоч на Закарпатті воєнний стан не ввели, але краяни мають бути готові до його введення, вони отримають добові, грошове забезпечення та винагороди.

Джерело: Uzhgorod.net.ua

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...