Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“Реформи” Супрун тривають: у Львові ліквідують єдине в Західній Україні дитяче кардіохірургічне відділення

З 1 січня 2019 року у Львові ліквідують єдине в Західній Україні дитяче кардіохірургічне відділення, що в обласній клінічній лікарн

Про це кардіохірург Львівської обласної дитячої лікарні Віталій Петров написав в своєму блозі на Zaxid.net.

Він підкреслив, що діти з серцево-судинною патологією залишаться без високоспеціалізованої медичної допомоги.

30 жовтня 2018 ЛОКБ видала наказ № 270, в якому мова нібито йде про реорганізацію дитячого кардіохірургічного відділення, але насправді мова йде про його ліквідацію, – повідомив Петров.

Він розповів, що кардіохірургічне відділення з лабораторією штучного кровообігу і екстракорпоральних методик (ліжковий фонд 35 ліжок) та дитяче кардіохірургічне (ліжковий фонд 10 ліжок) пропонується об’єднати в кардіохірургічне відділення і встановити ліжковий фонд 40 ліжок: 33 ліжка для дорослих і 7 ліжок для дітей.

Ефективне і якісне надання кардіохірургічної допомоги дітям неможливо уявити без палати інтенсивної терапії. Згідно з наказом про реорганізацію, три ліжка інтенсивної терапії для дітей переводять в анестезіологічної-реанімаційне відділення № 2 і залишають тільки ліжка для інтенсивної терапії дорослих, – пояснив лікар. – По суті це ліквідація палати інтенсивної терапії для дітей, що унеможливлює надання їм високоспеціалізованої медичної допомоги .

У 2016 році в дитячому кардіохірургічному відділенні український меценат відремонтував палати інтенсивної терапії і спільного перебування, витративши на ремонт майже 1 мільйон гривень, а Люксембурзький Червоний Хрест обладнав реанімацію сучасним обладнанням європейських виробників на суму 300 тисяч євро. А як тепер обласна лікарня буде виглядати в очах представників Люксембурзького Червоного Хреста? Чи захочуть іноземні інвестори і надалі підтримувати українську медицину? – запитує Віталій Петров. – А, головне, що буде з дітьми, яким потрібна високоспеціалізована медична допомога?

Нагадаємо,Закарпатців запрошують насолодитися шедеврами камерної музики

Читайте також: Топ районів Закарпаття, найпопулярніших серед туристів

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...