Головна » Життя

Рада попередньо схвалила зняття депутатської недоторканності (ВІДЕО)

Верховна Рада України в ніч на 30 серпня ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

Зміни наберуть чинності після ще одного голосування (від 300 голосів нардепів), підписання документа спікером ВРУ, президентом і публікації закону в офіційній пресі

Верховна Рада попередньо підтримала проект змін до Конституції № 7203 щодо обмеження недоторканності народних депутатів. За проголосували 363 народних депутата.

Законопроект передбачає внесення змін до ст. 80 Конституції України. Зокрема, вилучається назва статті – “Народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність” – та норма, згідно з якою “народні депутати України не можуть бути без згоди Верховної Ради України притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані”,- пише “112 “.

Інша норма статті продовжить діяти: народні депутати не будуть юридично відповідати за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.

Зміни мають набути чинності з 1 січня 2020 року.

 

 

Нагадуємо, Колишня співробітниця ПП “Вілок” намагалась провезти через кордон елементи ракетної системи

Читайте також: Дешевше ніж у супермаркеті: як виглядає оновлене меню в депутатській їдальні? (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...