Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Рада остаточно провалила скасування е-декларування для активістів

Про це повідомляє кореспондент "Страны" з місця подій

Депутати з 7-ї спроби не змогли проголосувати за повернення документів авторам на доопрацювання. В результаті законопроекти були відхилені.

Йдеться про законопроекти 6271 і 6674, які мають на увазі повне скасування е-декларування для антикорупціонерів.

Зокрема, законопроект президента Петра Порошенка №6674 передбачає скасування електронного декларування, але при цьому введення додаткової податкової звітності для антикорупціонерів.

Депутати також не змогли включити до порядку денного законопроекти 8209 і 8209-1, якими пропонується скасувати е-декларування для антикорупціонерів, а також зняти з них відповідальність за неподання електронних декларацій.

Спікер Парубій безуспішно багато разів намагався закликати парламентаріїв до голосування. “Колеги, мені сьогодні соромно за наш парламент і ті рішення, які ми тут приймаємо. Про ці законопроекти говорилося і на ефірах і є схвалення глав 4-х фракцій і комітету”, – підвів невтішні підсумки голосування спікер.

Як повідомляла “Страна”, 22 березня Рада не змогла скасувати або хоча б відкласти електронне декларування для антикорупційного спільноти. Незважаючи на заклики самих громадських борців з корупцією і вимоги Заходу, відповідні законопроекти провалилися в сесійній залі. 28 березня Петро Порошенко закликав Раду терміново скасувати е-декларації для антикорупціонерів. З цією ж вимогою жорстко виступив Європейський Союз.

Держдеп США в жорсткій формі закликав Україну скасувати е-декларування для активістів.

Раніше “Страна” проаналізувала, чи зможе Рада скасувати декларації для антікорупціонеров.

За матеріалами: https://strana.ua

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...