Пишний бюст та ціни на басейни: Соломія Вітвіцька відвідала Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

13.08.2020 13:15 1012 0
Пишний бюст та ціни на басейни: Соломія Вітвіцька відвідала Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомила на своїй сторінці в Інстаграм сама телеведуча

Жінка поділилася з підписниками порадами щодо відпочинку та похизувалася фотографією з відпочинку:
"Ми повернулися на Закарпаття, оскільки термальні басейни уже відкрились і можна було таки на власні очі побачити чому сюди з’їжджаються з усією країни та з-за кордону. Зупинятися можна безпосередньо у комплексах з термальними водами. Або ж селитися у приватному секторі чи готелях і уже самостійно відвідувати по черзі різні термали."
Також Соломія Вітвіцька в іншому пості поширила відео з термальних вод та поділилася цінами на популярні курокти Закарпаття.
"Ціни коливаються, зокрема у Берегово ми були у «Жайворонку» там є кілька басейнів та джакузі криті та просто неба- 200 грн за 2 години і 400 грн на увесь день.  У комплексі «Закарпаття» ще дещо радянські умови, але кажуть, що чи не найкорисніша вода - 120 грн - 1,5 години. 320 грн - цілий день. В популярному Косино нині працюють карантинні обмеження - для тих хто не поживає в комплексі закрита частина термальних вод. Ви були в термалах?"
https://www.instagram.com/p/CDwEn08Hedz/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...