Головна » OpenData/Відкриті дані

ПЦУ чи УПЦ: куди навідується більше вірників на Закарпатті? (ФОТО, ВІДЕО)

Зокрема, відразу кидається в очі помітна різниця між кількістю присутніх на двох богослужіннях в Ужгороді: служба під проводом митрополита Феодора – тисячі вірних, служба ПЦУ Варсонофія – на богослужінні присутній сам Варсонофій, священики та кілька вірян.

А ось саме повідомлення прес-служби ПЦУ:

«У третій день Великого посту, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, керуючий Закарпатською єпархією УПЦ (ПЦУ), звершив читання третьої частини Покаянного канону Андрія Критського в храмі Святої Тройці м.Ужгород ( м-н “Шахта”). На богослужінні молився також настоятель вищевказаного храму протоієей Ігор Войтович. Після читання Великого канону Преосвященний владика звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді».

Однак на опублікованих світлинах прихожан практично й не було, крім духовенства та кількох вірян.
Натомість, у Хрестовоздвиженському соборі в Ужгороді, в середу першого тижня Великого посту також здійснили богослужіння. Митрополит Мукачівський і Ужгородський, Високопреосвященніший Феодор, звершив Велике повечір’я з читанням третьої частини Покаянного канону. Архіпастирю співслужило ужгородське духовенство. Після Повечір’я, владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом. І, якщо глянути на розміщені на офіційному сайті світлини з літургії – одразу помітна різниця у кількості прихожан та масштабах дійства.

Тож судячи навіть з фото очевидно, що запропонована “нова церква” не має тієї кількості прихильників, як на це розраховували представники нинішньої влади. А ще у ній відсутня, як переважно висловлюються віряни – Божа благодать.

Для порівняння додаються посилання:
http://www.cerkva.uz.ua/2019/03/blog-post_13.html?fbclid=IwAR32H7cN_C6oacNig1ZXWbR4XDW1ngzSHEmSOMAWO1YKlZ28fY67y_71kFA

http://m-church.org.ua/2019/03/13/u-khrestovozdvyzhenskomu-sobori-uzhhoroda-vladyka-zvershyv-chytannia-tretoi-chastyny-pokaiannoho-kanonu/?fbclid=IwAR2xbgG_I4qVNMPSRnhy0_lGnH5jLmBHKbC4PKkRccEYho8gTi1AbCJYDUc

(Богослужіння єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія).

(Богослужіння Високопреосвященніший Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського)

Нагадуємо, На Хустщині пожежа у квартирі забрала життя місцевої жительки

Читайте також: Відомо прізвище одного з ймовірних вбивць юнака з Мукачева: злочинця намагаються сховати у лікарні


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...