ПЦУ чи УПЦ: куди навідується більше вірників на Закарпатті? (ФОТО, ВІДЕО)

14.03.2019 16:39 68 0
ПЦУ чи УПЦ: куди навідується більше вірників на Закарпатті? (ФОТО, ВІДЕО)
Зокрема, відразу кидається в очі помітна різниця між кількістю присутніх на двох богослужіннях в Ужгороді: служба під проводом митрополита Феодора – тисячі вірних, служба ПЦУ Варсонофія – на богослужінні присутній сам Варсонофій, священики та кілька вірян. А ось саме повідомлення прес-служби ПЦУ:
«У третій день Великого посту, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, керуючий Закарпатською єпархією УПЦ (ПЦУ), звершив читання третьої частини Покаянного канону Андрія Критського в храмі Святої Тройці м.Ужгород ( м-н "Шахта"). На богослужінні молився також настоятель вищевказаного храму протоієей Ігор Войтович. Після читання Великого канону Преосвященний владика звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді».
Однак на опублікованих світлинах прихожан практично й не було, крім духовенства та кількох вірян. Натомість, у Хрестовоздвиженському соборі в Ужгороді, в середу першого тижня Великого посту також здійснили богослужіння. Митрополит Мукачівський і Ужгородський, Високопреосвященніший Феодор, звершив Велике повечір’я з читанням третьої частини Покаянного канону. Архіпастирю співслужило ужгородське духовенство. Після Повечір’я, владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом. І, якщо глянути на розміщені на офіційному сайті світлини з літургії - одразу помітна різниця у кількості прихожан та масштабах дійства. Тож судячи навіть з фото очевидно, що запропонована "нова церква" не має тієї кількості прихильників, як на це розраховували представники нинішньої влади. А ще у ній відсутня, як переважно висловлюються віряни - Божа благодать. Для порівняння додаються посилання: http://www.cerkva.uz.ua/2019/03/blog-post_13.html?fbclid=IwAR32H7cN_C6oacNig1ZXWbR4XDW1ngzSHEmSOMAWO1YKlZ28fY67y_71kFA http://m-church.org.ua/2019/03/13/u-khrestovozdvyzhenskomu-sobori-uzhhoroda-vladyka-zvershyv-chytannia-tretoi-chastyny-pokaiannoho-kanonu/?fbclid=IwAR2xbgG_I4qVNMPSRnhy0_lGnH5jLmBHKbC4PKkRccEYho8gTi1AbCJYDUc (Богослужіння єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія). (Богослужіння Високопреосвященніший Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського) https://youtu.be/v7AFKEhnBAo?t=23 Нагадуємо, На Хустщині пожежа у квартирі забрала життя місцевої жительки Читайте також: Відомо прізвище одного з ймовірних вбивць юнака з Мукачева: злочинця намагаються сховати у лікарні
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...