Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

ПриватБанк відключив одну з популярних послуг?

Українцям доведеться відмовитися від зручної фунуції банкоматів.

ПраватБанк почав блокувати популярну серед клієнтів послугу – зняття готівки без банківської картки. Причин цього поки не пояснюють.

Про це пишуть користувачі соціальної мережі Twitter.

ПриватБанк. Зняття готівки по коду – це була ваша найкраща фішка. Зараз вона недоступна для багатьох верифікацій?“, – пишуть користувачі соцмережі, додавши відповідне фото.

Помилка. На жаль, ваш платіж скасовано з метою безпеки. Для можливості використовувати послугу будь-ласка зверніться в онлайн-чат або зателефонуйте за номером 3700“, – йдеться у повідомленні, яке виводилося на екран банкомату.

На знімку видно, що операцію не пропускає сам банк з причин лімітування, хоча раніше клієнтів про це ніхто не попереджав – ні повідомленнями, ні офіційною інформацією на сайті. Досі у ПриватБанку проблеми не коментували.

Раніше кожен клієнт ПриватБанку міг зняти готівку в банкоматах без картки. Для цього достатньо було ввести пін-код і номер телефону, на який зареєстрована картка. Як виявилося, днями установа обмежила кількість верифікацій, тобто ви не зможете зняти кількома “траншами” суму, якщо за один не видає необхідну.

Нагадаємо, У січні мер Мукачева, його заступники, радники, секретар ради та інспектор-консультант обійшлися громаді міста в понад 200 тисяч (ЗАРПЛАТИ)

Читайте також:  Законно чи ні? Що Закарпатцям робити з додатковими цифрами в платіжках за газ

 


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...