Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Економіка

“Приватбанк” попереджає клієнтів про новий вид шахрайства

Служба безпеки Приватбанку вживає необхідних заходів для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карток шахраїв.

Шахраї проводять “призові опитування” у соцмережах і на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових призів за відповіді на кілька простих запитань отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карток.

Про це повідомляє “Економічна правда” з посиланням на прес-службу Приватбанку.

“ПриватБанк ніколи не організовував і не проводить в соцмережах або на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів. Якщо ви отримали пропозицію про участь у “призовому” опитуванні, переходити за посиланнями на сайт шахраїв або зазначати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші через “комісію” за виграш, але й дасте шахраям можливість використовувати дані карток для крадіжки коштів”, – застерігає банк.

“Якщо ви через необачність стали жертвою шахрайства, зв’яжіться з банком будь-яким зручним способом для вчинення необхідних кроків щодо безпеки карток, дані яких виявилися в руках шахраїв”, – попередив банк.

Нагадаємо, раніше Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попередила про значні ризики втрати всіх коштів, інвестованих у бінарні опціони, forex трейдинг, криптобіржі, мікрокредитування, активи в управління та інші подібні проекти.

Нагадуємо, Дитина пішла по квіти, де на неї вже чекав сусід: на Мукачівщині затримано педофіла

Читайте також: У Мукачеві члену виборчкому від Юрія Бойка заборонили бути присутніми на засіданні виборчої комісії (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...