Протягом року середня зарплата в Україні зросте майже на тисячу гривень

01.05.2021 18:50 93 0
Протягом року середня зарплата в Україні зросте майже на тисячу гривень
Наприкінці 2021 року середня зарплата в Україні може становити 14,5 тис. грн. Це майже на 1 тис. грн більше, ніж зараз. Такий прогноз оприлюднив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.  
"За даними Держстату, в березні реальна зарплата (тобто з урахуванням інфляції) зросла на 9,5% проти березня 2020 року і склала 13,6 тисячі гривень. Це на 2,2 тисячі гривень більше, ніж було за цей же місяць минулого року. Найбільше зростання зарплат за рік було в Чернівецькій (на +31%), Донецькій (+30%) та Тернопільській (+27%) областях", - уточнив Шмигаль.
  Прем’єр переконаний, що "позитивний сценарій зростання економіки свідчить про те, що до кінця року середня зарплата може досягнути 14,5 тисячі гривень". Раніше Національний банк покращив прогноз зростання номінальної заробітної плати українців. Прогноз на 2021 рік покращений до 17,8% порівняно 16,6%, які НБУ очікував у січні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарифи на воду знову зросли: у Виноградові оприлюднили нові ціни Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...