«Проти мене поширюють фейки»: Заступник голови Закарпатської ОДА Добромільський виступив із заявою (ВІДЕО)

14.09.2021 13:26 834 0
«Проти мене поширюють фейки»: Заступник голови Закарпатської ОДА Добромільський виступив із заявою (ВІДЕО)

Сьогодні заступник голови Закарпатської ОДА Перто Добромільський у прямому ефірі на своїй сторінці у соцмережі Facebook виступив із гучною заявою. Посадовець заявив про викид фейкової інформації та звинувачень у наявності численних тіньових бізнесів, проведенні обшуків та хабарів.

Допис із, як стверджує у своїй заяві Добромільський, фейковою інформацією, був опублікований вчора, 13 вересня.

«Фейки випустила у мережу якась проплачена ботоферма, звинувачуючи мене у всіх земних гріхах» - прокоментував допис посадовець.

У своїй заяві заступник губернатора припустив, що такі дії були вчинені через заздрість. Порадившиавторам та замовникам публікації перш за все, слідкувати за своїми діями та вчинками

«Друзі, ми працюємо, і вислів однієї відомої людини.. « не треба мститися людям, треба бути успішним, тоді від своєї заздрісті вони самі помруть» -підсумував Дорбомільський.

Наприкінці відеозвернення посадовець додав, що такі брудні методи особливо поширені на Закарпатті, коли мова йде про політику. Частіше за все, для публікації подібних фейків використовують такі самі фейкові акаунти, іншими словами – боти.

Читайте також:

Теги: Відео
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...