Протест заробітчан у Чехії через невиплату зарплат: закарпатець оголосив безстрокову акцію, аби відстояти гідність українців за кордоном (ВІДЕО)

22.05.2021 16:03 1398 1
Протест заробітчан у Чехії через невиплату зарплат: закарпатець оголосив безстрокову акцію, аби відстояти гідність українців за кордоном (ВІДЕО)
Про безстрокову акцію протесту оголосив закарпатець Ярослав Чепа – голова громадської організації, яка допомагає заробітчанам з України боротися за їх права. Прямий ефір із заявою Ярослав опублікував 20 травня. У зверненні чоловік розповів, що до нього звернулися працівники супермаркету “Глобус”, яким упродовж тривалого часу не виплачують заробітні плати. На місці, де проходить безстрокова акція, вже встановили банери із лозунгами та вимогами відновити справедливість. На локації поблизу супермаркету також припаркували фургон, де учасники протесту зможуть переночувати за потреби. https://www.facebook.com/CizinecNeniOtrok/videos/516657146179280 Нагадаємо, у червні 2020-го Ярослав Чепа оголосив голодування. На такі міри закарпатець пішов, аби підтримати заробітчан, котрим майже 3 місяці не виплачували зарплатню на заводі “Bobcat” у Чеському місті Добржіші. Майже тиждень закарпатець провів під стінами заводу та вживав лише воду. Аби уникнути подібних ситуацій, та захистити наших земляків на чужині, у Мукачеві підписали меморандум на захист і повну підтримку українського заробітчанина за кордоном. Учасники – мукачівська профспілка «Партнер» і профспілкова організація іноземних працівників і працівників агентств Чеської Республіки. Український заробітчанин почуватиме себе своїм перебуваючи в будь-якій країні Євросоюзу – запевняють чеські представники. Всі працюватимуть на однакових умовах і більше українські заробітчани не залишаться наодинці зі своїми проблемами. Чеська профспілка заробітчан спільно з колегами профспілки Партнер захищатиме інтереси кожного українця, який звернеться по допомогу. https://www.youtube.com/watch?v=R3avthe4ddg ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Шість днів закарпатець голодував на підтримку заробітчан у Чехії (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...