Прокуратура Закарпаття захищає інтереси держави

07.08.2018 09:03 8 0
Прокуратура Закарпаття захищає інтереси держави

Представницька функція прокуратури є завжди актуальною для суспільства. Активна діяльність прокурорів Закарпаття на даному напрямі сприяє  усуненню істотних порушень у різних сферах суспільної діяльності, а також зміцненню та відновленню законності у краї.

Загалом при здійсненні представницьких повноважень органами прокуратури Закарпатської області впродовж червня-липня 2018 року на захист інтересів держави підготовлено та пред’явлено в суди позовів на загальну суму понад 4 млн грн.

Більшість із пред’явлених позовів – з актуальних напрямів.  Так, активно використовувалися прокурорами представницькі повноваження на захист інтересів держави з питань земельних відносин. На усунення порушень у зазначеній сфері органами прокуратури області пред’явлено  до суду позовних заяв на загальну суму понад 3 млн грн, у тому числі про витребування з чужого незаконного володіння земельних ділянок загальною площею понад 280 га.

Особлива увага прокурорів приділялася пред’явленню позовів з питань державної і комунальної власності. У вказаній сфері пред’явлено позовних заяв на суму понад 600 тис грн, у тому числі щодо повернення безпідставно набутого майна загальною площею понад 470 кв. м. та зобов’язання вчинити певні дії.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Нагадаємо, Прокуратура оскаржуватиме обраний судом запобіжний захід мешканці Мукачева, яку затримали при спробі продати сусідку-інваліда з дитиною
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...