Проектування та будівництво аеропорту: у Мукачеві виділять 1, 5 млн. гривень на розроблення детального плану (ФОТО)

25.05.2021 11:45 185 0
Проектування та будівництво аеропорту: у Мукачеві виділять 1, 5 млн. гривень на розроблення детального плану (ФОТО)
В межах міської Програми забезпечення діяльності Мукачівської міської територіальної громади в сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності 1,5 млн. грн.
Планують виділити на розроблення детального плану території для проектування та будівництва аеропорту, а також виготовлення звітів про експертну оцінку об’єктів нерухомого майна комунальної власності. Фінансування програми збільшили на 500 тис. грн., на 2021 рік передбачили 5 млн. 100 тис. грн., та 6 млн. 450 тис. грн. на 2022 рік. Рішення розглянуть вже на наступній сесії Мукачівської міської ради.
Нагадаємо, новий аеропорт для Закарпаття побудують на території Мукачівської громади. Меморандум про співпрацю щодо будівництва цивільного летовища підписали наприкінці квітня Мукачівський міський голова Андрій Балога та директор Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» Олег Тарасюк.
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...