Про що мовчать реєстри: 5 способів перевірити репутацію людини

06.09.2021 13:24 697 0
Про що мовчать реєстри: 5 способів перевірити репутацію людини

Реєстри суттєво спростили пошук потрібної інформації стосовно будь-якої людини. Завдяки таким сервісам можна перевірити репутацію людини всього за декілька кліків.

Пропонуємо до вашої уваги перелік реєстрів:


Сайт судової влади

На цьому ресурсі будь-хто може дізнатись інформацію про судові справи, що розглядаються стосовно будь-якої людини в Україні, а також ознайомитись з судовими рішеннями, в яких людина має статус позивача, відповідача або третьої особи. Звичайно, у судових рішеннях персональні дані фізичних осіб приховано, проте зрозуміти про кого йде мова - достатньо просто.


Реєстр боржників


На цьому ресурсі ми можемо дізнатись, чи є фізична особа боржником у виконавчому провадженні, дізнатись категорію стягнення (штраф за порушення правил дорожнього руху чи аліменти й т.п.).


Реєстр осіб, що перебувають у розшуку


З інформації, розміщеної на цьому ресурсі ми можемо перевірити, чи не перебуває людина у розшуку, звичайно, якщо ми маємо її справжні дані. Якщо людина все ж перебуває у розшуку, ми дізнаємось у вчиненні якого кримінального правопорушення її підозрюють, а також який орган здійснює розслідування.


Реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців


З реєстру ми дізнаємось чи має особа частку в підприємстві або чи зареєстрована вона фізичною особою-підприємцем. Якщо особа має відношення до будь-якої юридичної особи, ми можемо додатково перевірити таку юридичну особу на сайті Судової влади.


Реєстр речових прав на нерухоме майно


З реєстру ми можемо дізнатись, чи зареєстровано на особу будь-яке нерухоме майно, підстави та період його набуття, а також чи накладено арешти на таке майно. Для справедливості варто відзначити, що в реєстрі може не показуватися нерухоме майно, яке було набуте до 2012 року.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...