Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Про останні конвульсії нинішньої влади: істеричним веселощам Гройсмана та Омеляна оцінку повинні дати психіатри

Володимир Гройсман під час засідання уряду заявив, що він би ще дозволив прямі рейси Віктору Медведчуку і Юрію Бойку «на літаку «кукурузнику» Ан-2 максимум, і то в один кінець».

Це далеко не перша маразматична заява прем’єр-міністра, який намагається компенсувати свою обмеженість і тупість плоским гумором, не розуміючи, що до рівня «кукурузник» від літака «Мрія» Україна опустилася якраз при владі єврореформаторів — яценюків та гройсманів.

Але замислюватися про свої слова і наслідки своїх дій — це не про Кабмін Гройсмана. Судячи з останніх засідань уряду, там панує колективний маразм: ахінея Гройсмана про «кукурузник», істеричні марення Омеляна про переговори з РФ, Татарстаном, Чечнею, Сибіром і про виплати Росією репарацій за майже 400 років окупації говорять про те, що реформатори … дореформувалися і психічно дореформувалися.

Божевілля в наявності. Пора на вихід. Причому через кабінет психіатра. Він дасть професійну і вичерпну оцінку істеричних веселощів, які панують на засіданнях Кабміну останнім часом; поставить діагноз «батькові українського гіперлупа», “бекаючих” від щастя після того, як Конституційний суд своїм рішенням припинив кримінальну справу про корупцію, вже спрямовану в суд. Припинення кримінальної справи проти нього звалилося на голову Омеляну як манна небесна.

Впевнені, для цього складу Кабміну психіатричний огляд — єдина можливість уникнути відповідальності за всі злочини перед власним народом. Після необхідного курсу реабілітації ярому та обмеженому русофобу й псевдопатріоту Гройсману, межа профздібностей якого — управління вінницьким ринком, можна повертатися до Вінниці, а Омеляну — до Львова. Правда, дістатися туди по дорогах Омеляна—Гройсмана, з яких навесні асфальт зійшов зі снігом, сьогодні складно. Вихід один — летіти на «кукурузнику». І дійсно в один кінець. Так і буде.

Чекати команди «на вихід» Кабміну залишилося недовго, вони це добре розуміють і вже відкрито поводяться стосовно України і її народу за принципом «після нас хоч потоп».

Партія “Опозиційна платформа — ЗА ЖИТТЯ”

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...