«Про обласний бюджет на 2021 рік»: у Закарпатській облраді розподілили фінанси на підтримку медицини, освіти та розвиток інфраструктури краю

09.08.2021 18:50 799 0
«Про обласний бюджет на 2021 рік»: у Закарпатській облраді розподілили фінанси на підтримку медицини, освіти та розвиток інфраструктури краю

У ході другого пленарного засідання третьої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання, завдяки внесенню змін до рішення облради «Про обласний бюджет на 2021 рік», депутати розподілили значний фінансовий ресурс від перевиконання бюджету та шляхом вільних залишків на підтримку медицини, освіти та розвиток інфраструктури краю.


Так, у медичній галузі обласні обранці більшістю голосів «за» підтримали виділення коштів у сумі 350 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва кисневої станції на території Закарпатської обласної дитячої лікарні у Мукачеві. А також — на капітальний ремонт Виноградівського геріатричного пансіонату для громадян похилого віку та інвалідів (1129,2 тис. грн), на капітальний ремонт котельні Обласного будинку дитини, що у місті Свалява (430 тис. грн) та 800 тис. грн на сервісне обслуговування апарату штучного кровообігу Закарпатського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії.
В освітньому напрямку депутати облради вирішили підтримати виділення коштів на реконструкцію спортмайданчика Імстичівської ЗОШ І-III ст, що на Іршавщині Хустського району (550 тис. грн), на капітальний ремонт спортзалу ЗОШ №2 у місті Хуст, (1000,0 тис. грн), на капітальний ремонт покрівлі одного з корпусів Копашнівської ЗОШ Хустського району (233,8 тис. грн) та на забезпечення належних санітарно-побутових умов роботи управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області (314 тис. грн).
 

Підтримали обласні депутати й чимало ініціатив колег з ремонту доріг. Зокрема — виділення 1 млн грн на дорогу місцевого значення у селі Жборівці Кольчинської ТГ Мукачівського району, на ремонт автодороги Міжгір’я-Лозянське (500 тис. грн), на ремонт ділянки вулиці промислова у місті Іршава (1960,0 тис. грн), на капремонт ділянки вулиці гірська у селі Роднікова Полянської ТГ, на капремонт дороги загального користування місцевого значення Ужок-Підполоззя – Щербовець (2000,0 тис грн), капітальний ремонт ділянки автодороги Підгорб-Сюрте Ужгородського району (2000,0 тис грн) а також капремонт таких доріг загального користування місцевого значення: Мукачефо-Берегово-КПП «Лужанка» — Форнош (ділянка Дерцен-Форнош: 2000,0 тис грн), Берегово — Бадалово — Вари — Боржава (Ділянка Мочола-Чома: 2000,0 тис грн), Неветленфолу-Чорнотисів на ділянці Дюла-Чорнотисів (2000,0 тис грн) та капремонт дороги уздовж річки у селі Ляхівці Ужгородського району (1499,0 тис грн).
 

А також — значну кількість проектів із благоустрою окремих населених пунктів краю. Зокрема, вирішили виділити кошти на будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій у селах Нересниця та Підплеша на Тячівщині (близько 1000,0 грн), на благоустрій центральної частини села Липча Хустського району (766,2 тис грн), на будівництво берегоукріплення русла ріки Синявка у Чинадієві (1157,0 тис грн), на капітальний ремонт дощової каналізації на вул. Мукачівській у селі Великі Лучки (1414,0 тис грн), на капітальний ремонт пішохідної доріжки у парку Хмельницького в смт Буштино Тячівського району (300 тис грн), на обладнання ЦНАПу Керецківської ТГ (200 тис грн), 1115,0 тис грн — на ремонт Синагоги, що на площі Театральній в Ужгороді, на капремонт покрівлі адмінбудинку облради (341 тис грн), на будівлі обласного управління поліції (2000,0 грн), 2450,0 тис грн — на спорудження флагштоку в Ужгороді на площі Богдана Хмельницького та 300 тис грн на облаштування КПП Велика Паладь-Нодгодош на українсько-угорському кордоні.
 

Крім того, депутати вирішили фінансово підтримати наших спортсменів, виділивши 200 тис грн на оплату проїзду, проживання та харчування збірних команд області з неолімпійських видів спорту та — 1200,0 тис — на програму «Турбота», що спрямована на посилення соціального захисту громадян на 2019 - 2021 роки (кошти виділені у розрахунку близько 20 тис грн на кожного депутата облради).

Читайте також:

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...