Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Прем’єр-міністр Угорщини заявив про загрозу державного перевороту в інтересах Джорджа Сороса

Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що напередодні парламентських виборів 8 квітня в Угорщині діють до 2 тисяч змовників. Вони хочуть повалити уряд і перетворити Угорщину в країну іммігрантів.

Про це повідомляє Інтерфакс.

“В Угорщині є приблизно 2 тис. проплачених осіб, які під час передвиборної кампанії працюють на повалення уряду і на створення нового, налаштованого на підтримку іммігрантів кабінету міністрів, який буде прийнятний для Джорджа Сороса”, – сказав прем’єр-міністр Угорщини в п’ятницю в інтерв’ю першому каналу угорського радіо.

“Ми точно знаємо їх по іменах, на кого і як вони працюють заради перетворення Угорщини в державу іммігрантів”, – додав він.

За повідомленнями місцевих видань, Орбан в останні місяці в виступах став приділяти більше часу питанню імміграції, а також фігурі Джорджа Сороса – вихідця з Угорщини та американського фінансиста й інвестора.

Орбан звинувачує його в прагненні підірвати в своїх інтересах християнську Угорщину і Європу, використовуючи для цього імміграцію мусульман, а також засновані Джорджем Соросом неурядові організації (НУО).

Як повідомляла “Страна”, прем’єр-міністр Угорщини назвав організаторів міграційної кризи в Європі. Їх він охарактеризував фразою “містична фінансова сила”.

Нагадаємо, що у Порошенка розповіли, як в Брюсселі від нього бігав прем’єр-міністр Угорщини.

За матеріалами: https://strana.ua

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...