Працівники Великоберезнянського лісгоспу на гарячому затримали «чорних лісорубів» (ФОТО)

21.10.2021 15:41 1175 0
Працівники Великоберезнянського лісгоспу на гарячому затримали «чорних лісорубів» (ФОТО)

Випадок трапився сьогодні зранку, під час планового обходу території Бистрицького лісництва. 

Сіка Андрій – майстер лісу, помітив п’ятьох чоловіків, які самовільно рубали дерева. На підмогу лісівник покликав колег: майстрів лісу Бистрицького та Лютянського лісництва – Василя Калинича та Романа Щербака. На місце події також приїхав й тимчасово виконуючий обов’язки директора Великоберезнянського лісгоспу Микола Кірик.

Згодом було виявлено, що порушники вже встигли зрубати дерева породи граб, явір, бук, береза та тополя ( 20-25 куб. метрів). 

Співробітники лісгоспу викликали наряд поліції. У ході з’ясування обставин, порушники розповіли, що деревину буцімто заготовляли для власних потреб. Аби обійти офіційну процедуру у лісгоспі й отримати дрова задарма.

Автомобіль ЗІЛ-131, який виявили на місці події, вилучено, тим часом порушників затримали.

У коментарі Першому тимчасово виконуючий обов’язки директора Великоберезнянського лісгоспу Микола Кірик наголосив, що несанкціонованими рубками порушники наражають на серйозну небезпеку себе та оточуючих. Зазвичай, ці люди необізнані у правилах техніки безпеки й погано орієнтуються в усіх нюансах рубки. Окрім цього, так звані «чорні лісоруби» завдають неабиякої шкоди екосистемі.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...