Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Повне знищення лісів та масштабні потопи – незворотні наслідки парникового ефекту: чи не пізно уникнути катастрофи?

Що чекає нашу планету і людство у майбутньому?

Парниковий ефект є одним з факторів глобального потепління. Нікого вже не здивуєш кількістю шкідливих викидів в атмосферу. Але не всі знають, до чого це призводить, пише Знай.юа.

Парниковий ефект є однією з глобальних проблем людства, яке провокує зміну клімату, танення льодовиків, збільшення рівня води в світовім океані та масштабні потопи. Людство вже давно задається питанням, а що ж із цим робити?

Сонячне проміння, досягаючи землі, поглинається ґрунтом, рослинами, водою. Нагріваючись, поверхня землі віддає енергію в атмосферу. Але з чисельними забрудненнями атмосферного середовища, теплове випромінювання не поглинається, а розсіюється і накопичується у вигляді вуглекислого газу, вуглеводнів та ін. Таким чином провокуючи виникнення так званого парникового ефекту. А в результаті – глобальне потепління, внаслідок якого, зона лісових насаджень зрушиться приблизно на 100-200 км.

В майбутньому нас очікує практично повне знищення лісів. Підняття океану до 0,2 метра призведе до затоплення великих рік. Глобальне потепління призведе до максимально швидкого танення льодовиків і підняття температури на полюсах.

На початку ХХ століття вуглекислого газу в атмосфері містилося 0,03%, але на даний момент ця цифра зросла до 0,034%. Ось і виходить, що тенденція до використання викопного палива неминуче веде до глобальних змін клімату. В найближчі 50 років при таких високих темпах використання вугілля і нафти прогнозується підвищення середньорічної температури на планеті.

Щоб уникнути глобальної катастрофи необхідно зменшити викиди вуглецю в атмосферу до 2 млдр. тонн в рік. Уникнення парникового ефекту дасть можливість зберегти натуральність природи і забезпечить комфортне проживання людини на планеті.

Нагадуємо, Через підпал трави згоріли три будинки та п’ять авто (ФОТО)

Читайте також: Обурені початком року: батьки Мукачівських школярів проти лінійки в парку (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Наступна публікація:
Реклама
Реклама
Loading...