Повітряні гімнастки із Закарпаття здобули 6 золотих медалей на Чемпіонаті України (ФОТО)

16.12.2021 08:45 3421 0

Днями у столиці відбувся чемпіонат України з повітряної гімнастики Art Dance & AerialChampionship.

Нашу область представляли 11 гімнасток з з СК «Academy of Sport Education» та «Rise studio». Їм вдалося вибороти 6 медалей (3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову), повідомляє Карпатський об‘єктив.

У категорії «початківці, 7–9 років» Ярослава Гулій зайняла друге місце, а Ілона Бага – третє.

Серед аматорів 10–13 років найкращою була Влада Ярчак, а серед учасниць віком 14–17 років на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялася Єлизавета Величканич.

У категорії «напів-профі, 14–17 років» першою була Віталіна Лукач, а в категорії «18+» не було рівних Анастасії Пригінській.